pobjeda hsv-a

Peh nad pehovima! Zabio gol ali ga proslava koštala teške ozljede

20.08.2017 u 12:45

Njemački bundesliga HSV u subotu je pobijedio Augsburg 1:0, što mu je prva pobjeda u prvom kolu u posljednjih sedam godina. Jedini gol na utakmici zabio je Nicolai Müller, koji je slaveći pogodak uspio ozlijediti i koljeno

Njemački nogometaš Nicolai Müller, kojem je ovo već četvrta sezona u HSV-u pogodak je postigao u osmoj minuti utakmice.

I naravno, prilično ga emotivno proslavio. No, dok je izvodio piruete te skakao od sreće, naletio je na korner- zastavicu i vjerojatno u tom trenutku ozlijedio koljeno.

Odmah su mu klupski liječnici došli pružiti pomoć, pa se u prvi tren Müller i vratio na teren. Međutim, koju minutu kasnije ipak je morao otići u svlačionicu.

Mediji u Njemačkoj pišu kako je Mülleru stradao prednji križni ligamenti te da će s terena izbivati nekoliko mjeseci.