ODLUKA HRVATA

Peace Cup: Iličević donio pobjedu HSV-u protiv Groningena

20.07.2012 u 19:05

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivo Iličević donio je pobjedu svom Hamburgu od 2-1 protiv nizozemskog Groningena, u prijateljskom ogledu odigranom u petak.

Hamburg i Groningen su se nalazili u južnokorejskom Suwonu, gdje su nastupili na Peace Cupu, a Iličevićev pogodak u 80. minuti bio je ključan u uspjehu Bundesligaša.

Hamburg je poveo u 15. minuti kada je Aogo bio miran pri izvođenju kaznenog udarca. Nizozemski prvoligaš je brzo izjednačio, u 28. je minuti precizan bio Schet. Potom je zavladalo zatišje sve do 80. minute, odnosno, do Iličevićevog pogotka.

Za četiri će dana, pak, Hamburg na svom stadionu odigrati prijateljski ogled protiv Barcelone.