ODLIČNA NAJAVA SEZONE

Palo deset golova; raspoložena Rijeka demolirala Zadar

21.07.2018 u 00:37

Nogometaši Rijeke pobijedili su Zadar 9:1 u posljednjoj provjeri pred početak Hrvatski telekom Prve lige. U odličnoj atmosferi na stadionu HNK Rijeka, riječki nogometaši ujedno su prezentirali nove dresove za nadolazeću sezonu, odigravši prvo u plavo bijeloj, a drugo poluvrijeme u crnoj garnituri

Rijeka je još jednom demonstrirala moć i već je nakon pola sata imala vodstvo 4:0. Pavičić je navijestio golijadu dvama pogocima, Gorgon je asistirao Heberu za treći gol, dok je Kvržić poslužio brazilskog napadač za četvrti gol.

Pavičić je hat-trick zaključio u 44. minuti. Acosty je pogotkom iz blizine otvorio drugi dio, a na asistenciju Zute u 51. minuti postigao je sedmi gol na utakmici, piše nk-rijeka.hr.

• +7
Prijateljska utakmica, NK Rijeka - NK Zadar, 2018. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL

Gosti su smanjili nakon bijega Torbarine u 55. minuti, dok je Gorgon u 69. minuti iskoristio kazneni udarac nakon prekršaja na Heberu.

Točku na 'i' stavio je Jakov Puljić. Mamić i Bojinov duplim pasom izbacili su obranu Zadra, Mamić je ubacio, a Puljić sjajno pogodio iz voleja - 9:1