slavlje 'kraljeva', ali...

Ovo već postaje smiješno; evo kako je sudac pomogao Realu

12.03.2017 u 22:58

U 27. kolu španjolskog nogometnog prvenstva na Santiago Bernabeu je Real svladao Betis 2:1, a opet se priča o nevjerojatnoj sudačkoj pogrešci

Posljednjih tjedana dosta se priča o tome kako suci svojim pogreškama pomažu Realu, a to se dokazalo i u ovoj utakmici.

Gosti su poveli u 25. minuti kada je vratar Reala Keylor Navas prvo obranio udarac Antonija Sanabrije, ali mu je lopta ispala iz ruke i završila je u mreži.

No, tri minute prije toga pogotka dogodila se situacija koja će sljedećih dana biti glavna tema u Španjolskoj. Sudac je propustio isključiti vratara Navasa, koji je izvan kaznenog prostora srušio srpskog veznjaka Brašanca, koji je išao sam prema golu. Sudac je ostao nijem, samo je pokazao da se igra nastavi. Katastrofalna pogreška i to opet na štetu Realovog suparnika.

Pogreška suca, Navasov prekršaj

U 41. minuti, nakon ubačaja Marcela, Cristiano Ronaldo glavom je pogodio za 1:1.

Betis je u 78. minuti ostao sa igračem manje nakon što je isključen Cristiano Piccini. Tri minute kasnije Real je zabio nakon kornera. Ubacio je Toni Kroos, a Sergio Ramos glavom zatresao mrežu za konačnih 2:1. Španjolski stoper je već toliko puta spasio 'kraljeve'...

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi za pričuve.