KANONADA BAKLJI

Ova Kalinićeva kontra bila je osuđena na propast

21.08.2013 u 14:32

Nevjerojatne scene viđene su minulog vikenda na nogometnoj utakmici 6. kola ukrajinske Premierlige između Sevastopolja i Dnjipra našeg Nikole Kalinića

Igrala se 55. minuta utakmice, a u napadu je bio gostujući sastav Dnjipra, koji je predvodio hrvatski reprezentativac Kalinić. U trenucima kada je Dnjipro bio u jako dobroj prigodi za postizanje pogotka na travnjak su, s tribine na kojoj su bili smješteni domaći navijači, počele padati baklje, stolice, te ostala pirotehnička i ina sredstva.

Travnjak je u tim trenucima izgledao kao bojno bolje, a ne mjesto na kojem se, za ukrajinske prilike, igra prvorazredni nogomet. Spomenimo da je Kalinić zbog prekršaja završio dovoljno daleko od šesnaesterca u kojem su srećom svi nogometaši prošli neozlijeđeni.

Utakmica je bila prekinuta na deset minuta, a potom nastavljena, te okončana rezultatom koji je i dotada stajao na semaforu: 1-1.