Nakon slabog prvog poluvremena na Opus Areni, Osijek je u nastavku ubacio u brzinu više i džoker s klupe Jugović je zabio nevjerojatna tri gola (47', 86' 94'). Filet je u 97. minuti zabio počasni pogodak za konačnih 3:1. Nova pobjeda Zekićeve momčadi

OSIJEK: Malenica - Manev, Duarte, Bralić - Gržan, Nejašmić, Brlek, Drambaev - Bukvić, Omerović - Mierez

ISTRA 1961: Majkić - Marešić, Majstorović, Douglas - Valinčić, Petrusenko, Mlinar, Devetak - Kadušić, Filet, Vuk

13. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 3:1 (Filet, 97') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 3:0 (Jugović, 94') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 1:0 (Poništen gol Osijeka) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 0:0 (Slobodan udarac Bukvića, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 0:0 (Udarac Omerovića, 10') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +42
SuperSport HNL: Osijek - Istra 1961, 28.10.2023. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!! Istra je zabila počasni gol! Filet je naletio na odbijenu loptu nakon obrane Malenice i glavom je zabio za 3:1

• 90’

GOOOOOOL!! Jugović je siguran i zabio je svoj treći gol za na utakmici!

• 90’

Nakon provjere VAR-a dosuđen je jedanaesterac za Osijek zbog igranja rukom Douglasa!

• 88’

Hiroš je ušao umjesto Bukvića

• 86’

GOOOOOL!! Osijek povećao prednost pred kraj utakmice! Nakon kornera Bralić je prebacio loptu na drugu stativu do Jugovića koji je zabio svoj drugi gol večeras za 2:0!

• 82’

Ekong je opalio iz solidne pozicije u šesnaestercu, ali Malenica je siguran

• 80’

Igru su napustili Valinčić i Devetak,a u igri su sada Ekong i Lawal

• 76’

Bukvić je našao Miereza u šesnaestercu, koji je glavom pucao direktno u Majkića

• 74’

Nova šansa za Osijek! Nakon ubačaja iz prekida Gržan je prebacio loptu do Jugovića koji je iz odlične pozicije pucao malo pored gola