Nogometaši Osijeka u svom su Gradskom vrtu odigrali 1:1 u uzvratnoj utakmici 3. pretkola UEFA Konferencijske lige protiv sofijskog CSKA. Osijek je prvu utakmicu izgubio 4:2 te se ovim remijem oprostio od Europe za ovu sezonu

NK OSIJEK: Ivušić - Čeberko, Škorić, Lončar - Miloš, Bočkaj, Nejašmić, Žaper, Kleinheisler - Mierez, Mance

CSKA SOFIJA: Busatto - Mazikou, Antov, Mattheij, Turicov - Carey, Geferson, Youga, Yomov - Wildschut, Caicedo

• +12
NK Osijek - CSKA Sofija, 3. pretkolo UEFA Konferencijske lige, 12.8.2021. Izvor: Cropix / Autor: Marko Mrkonjic / CROPIX
  • 95’

Kraj utakmice! Osijek i CSKA Sofija odigrali su 1:1 u Gradskom vrtu. Bugari ukupnim omjerom 5:3 idu dalje, a Osijek se oprašta od Europe

• 91’

Bohar je opalio, ali Busatto bez većeg napora brani taj pokušaj napadača Osijeka

• 90’

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade... Pet minuta nade za Osijek koji mora zabiti dva gola za produžetak

• 86’

Osijek je ostao s igračem manje! Crveni karton je dobio Lončar nakon što je prekršajem zaustavio Caiceda koji je bio u izglednoj prilici za gol

• 84’

Škorić je pucao glavom! Išlo je to pod gredu, ali Busatto je još jednom sjajno reagirao i izbio loptu

• 80’

Daku se našao u prilici, pucao je dobro, ali Busatto brani

• 78’

Dvije zamjene kod Osijeka. Izašli su Cheberko i Miloš, a ušli Daku i Ndockyt! Idemo! Svi u napad, Osijek treba zabiti barem dva gola za produžetak

• 74’

Antov je igrao rukom u šesnaestercu CSKA! Sam je napucao loptu u svoju ruku! Čisti penal za Osijek, ali sudac nije ništa sudio! A onda je još i Bule dobio žuti karton zbog prigovora

• 70’

Kleinheisler je opalio, ali više iz očaja... Lopta odlazi pola metra iznad gola gostiju...

• 66’

Dvostruka izmjena kod Osijeka, ulaze Bohar i Hiroš, a izlaze Nejašmić i Mance! Bjelica pojačava napad, mora ići na sve ili ništa, više nema što za izgubiti