U prvom kolu HT Prve lige Osijek je remizirao 0:0 sa Slaven Belupom, dok je Hajduk s 2:0 pobijedio Istru 1961

SASTAVI:

OSIJEK: Ivušić - Silva, Lončar, Majstorović, Talys - Ndoyckt, Jugović, Žaper, Pilj - Beljo, Špoljarić

HAJDUK: Posavec, Todorović, Ismajli, Vušković, Čolina - Čuić, Jurić, Jradi - Caktaš, Gyurcso, Jairo

• +14
Osijek - Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Ivan Peric / CROPIX
  • 91’

Igra se još četiri minute sučeve nadoknade.

• 75’

Hajduk je i dalje nešto bolji od Osijeka i lako zadržava prednost. Niti jedna ekipa ne uspijeva promijeniti rezultat.

• 59’

Drugi dio je kao preslika prvog. Puno trke i igre između golova, ali malo pravih prilika.

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme derbija u Gradskom vrtu. Hajduk nakon prvih 45 minuta vodi 1:2.

• 44’

GOOOLl!!! Jugović je zabio na ubacivanje Kleinheislera i smanjio vodstvo Hajduka

• 36’

GOOOOL!!!! Samo minutu nakon gola Hajduka Lončar je igrao rukom u vlastitom šesnaestercu nakon pokušaja ubacivanja Jaira i Caktašu dao priliku da zabije za 0:2. Caktaš je bez problema zabio i udvostručio prednost svoje momčadi.

• 34’

GOOOL!!! Bolji dojam koji je ostavljao Hajduk sada je stigao na naplatu. Jairo je glavom pogodio nakon ubacivanja Gyurcsa iz prekida.

• 32’

Ni nakon pola sata nema pogodaka. Hajduk generalno djeluje nešto bolje, dok je kod Osijeka nekako najupečatljiviji mladi Dion Drena Beljo.