A SUDAC SLIJEP....

Novi Suarezov gaf - asistirao si rukom za gol

07.01.2013 u 09:26

Nogometaši Liverpoola na jedvite su jade prošli u 4. kolo FA Cupa 2:1 gostujućom pobjedom protiv petoligaša Mansfield Towna

Valja reći da je pobjednički gol zabio urugvajski napadač 'redsa' Luis Suarez u 59. minuti, a učinio je to - rukom!

Mansfield Town je u najmanju ruku pružio junački otpor favoriziranom protivniku, a na kraju su ih koštale pogreške suca Andrea Marrinera koji nije vidio spomenuto igranje rukom kod postizanja pobjedničkog gola, kao ni obranu s gol-linije rukom jednog od igrača Liverpoola nakon udarca petom.

Vodstvo Liverpoolu donio je u 7. minuti Daniel Sturridge, napadač nedavno pristigao iz Chelseaja, kojem je ovo bio ujedno i debitantski nastup u dresu novog kluba. Zabio je nakon dodavanja Jonja Shelveyja.

Suarez je na 2:0 povisio na dodavanje Stewarta Downinga, četiri minute po ulasku u igru, nakon što mu je udarac prvo obranio vratar Mansfielda Alan Marriott, da bi on odbijanac ukrotio rukom i ugurao loptu u mrežu.

Konačnih 2:1 postavio je u 79. minuti Matthew Green nakon što se lopta na putu prema golu odbila od Sebastiana Coatesa.