krah 'rossonera'

Novi debakl Milana; Fiorentina na San Siru razbila Bobanove 'rossonere' kojima je ovo treći poraz u nizu

29.09.2019 u 23:33

Fiorentina je u 6. kolu Serie A produbila krizu Milana. Na San Siru je Fiorentina slavila uvjerljivo, bilo je 3:1 za treći uzastopni poraz neprepoznatljivo lošeg Milana. Trener Marco Giampaolo ovo poniženje najvjerojatnije neće preživjeti, a kao novi trener na klupi 'rossonera' spominje se aktualni ukrajinski izbornik i legenda kluba Andrej Ševčenko

Strijelci za Fiorentinu bili su Erick Pulgar (14-pen), Gaetano Castrovilli (66) i Franck Ribery (78), a pobjeda 'viola' - iako su ovu utakmicu igrali u zelenim dresovima - mogla biti i uvjerljivija, no u 70. minuti Federico Chiesa nije iskoristio penal.

Istaknimo i to kako je Musacchio u 55. minuti isključen nakon teškog starta nad Riberyjem, te je Milan posljednjih 35 minuta utakmice igrao s igračem manje, a u tom je razdoblju i primio dva gola...

Utješni gol za Milan postigao je Rafael Leao (80).

Milan Badelj odigrao je za Fiorentinu cijeli susret, dok je Ante Rebić ostao na klupi za pričuve Milana.

• +4
Serie A, Milan - Fiorentina Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI

Kriza u Milanu je na vrhuncu, čelnici kluba u suradnji s našim Zvonimirom Bobanom već neko vrijeme traže novog trenera, a ovaj poraz gotovo je sigurno okidač za otkaz Marcu Gimapaolu. Kao najizgledniji nasljednik spominje se aktualni ukrajinski izbornik, legenda Milana i suigrač Zvone Bobana - Andrej Ševčenko!