kiks 'bilih' u puli

Razočarani trener Hajduka nakon remija s Istrom priznao: Ovo je kao da smo izgubili...

29.09.2019 u 22:49

Hajduk je u 10. kolu Hrvatski Telekom Prve lige gostovao kod Istre 1961 u Puli. Poveli su 'bili' golom Caktaša, no u Lončar je u završnici poravnao na konačnih 1:1 i rastužio goste koji su se prije vremena opustili

'Nisam zadovoljan ishodom. Utakmica je bila zanimljiva, mi smo igrali dobro i bili bolji u prvome djelu pa ušli dobro i u drugi dio i onda iz neobjašnjivih razloga prepustili igru Istri i tako ušli u pasivnu fazu. Ovo moramo dobro analizirati, ima dosta problema koje moramo srediti', kazao je nakon utakmice vidno razočarani trener Hajduka Damir Burić i priznao:

'Ovo je kao da smo izgubili, nema nikakve radosti u nama, dapače, jako smo razočarani...'

Bila je ovo vjerojatno najbolja partija Marina Jakoliša u dresu Hajduka...

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

'Je, imao je dosta dobrih akcija, bio je vrlo aktivan, kod gola je poveo akciju i bio je stalna opasnost za momčad Istre. On je odigrao dobru utakmicu. U prvom poluvremenu Hajduk je dominirao, bio je siguran. Upravo takvu momčad želim vidjeti svih 90, a ne samo 60 minuta. To nam je zadatak, imamo razloga bit ljuti i neke stvari moramo popraviti. Mi smo u trenutku kad je Istra izjednačila bili s igračem manje. Tu moramo pametniji biti, tu smo malo bili naivni. Čestitke Istri na dobroj utakmici, pogotovo drugo poluvrijeme, ali sve u svemu mi smo jako razočarani s ovom predstavom', pričao je Burić.

S druge strane, trener Istre Ivan Prelec bio je zadovoljan osvojenim bodom.

'Protiv kvalitetne momčadi kao što je Hajduk nije bilo realno očekivati da ćemo se nametnuti. U dobrom smo dijelu otupili njihovu snagu u napadu. Izjednačujući gol nas je nagradio, nakon toga nas je ponijela atmosfera i do kraja smo se bacali na glavu. Bod je to koji nam puno znači u borbi za ostanak', zaključio je trener Istre 1961.

Inter Zaprešić-Gorica0:2
Istra 1961-Hajduk1:1