serie a

Igor Tudor bolji od Siniše Mihajlovića; Mario Balotelli zabio prvijenac za Bresciju

29.09.2019 u 18:00

Nestašni dečko talijanskog nogometa Mario Balotelli (29) u svom drugom nastupu za Bresciju upisao se u strijelce, zabivši glavom u 67. minuti. Bio je to njegov prvi gol za momčad iz grada u kojem je odrastao, a u koju je stigao ovog ljeta. No, bio je to samo utješni pogodak, jer je Napoli u 6. kolu talijanskog prvenstva slavio 2:1 golovima Mertensa (13) i Manolasa (45+4)

Udinese našeg Igora Tudora je kod kuće dobio Bolognu Siniše Mihajlovića 1:0 golom Stefana Okake u 27. minuti. To je drugi pozitivan rezultat Udinesea u nizu nakon što je u prošlom kolu remizirao sa Veronom, čime je prekinuta crna serija od tri uzastopna poraza.

Marko Pajač, bivši veznjak Lokomotive i Varaždina, odigrao je drugo poluvrijeme za Genou, koja je u gostima izgubila od Lazija 4:0.

• +4
Serie A, Juventus - SPAL Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DI MARCO

Hrvatski napadač Nikola Kalinić ostao je na klupi za pričuve Rome, koja je u gostima dobila Lecce 1:0 zahvaljujući golu Edina Džeke (56).

Dan ranije Atalanta je bez većih problema pobijedila Sassuolo 4:1, ostvarivši i četvrtu gostujuću pobjedu ove sezone. Inter je na gostovanju svladao Sampdoriju 3:1, te je zadržao stopostotan učinak, dok je Juventus u Torinu pobijedio SPAL 2:0.