BILO JE 1:1

Nova sramota Dinama: Golman Mitrović zabio PSG-u

24.10.2012 u 00:03

U kolopletu neugodnosti koje se Dinamu događaju već neko vrijeme, u svijet je odaslana i slika još jedne: umjesto gola Ibrahimovića za PSG, na semaforu je pisalo da je za Dinamo zabio - pričuvni golman Mitrović

Jeste li znali da je Dinamo poveo protiv PSG-a u 32. minuti, i to pogotkom pričuvnog golmana Romea Mitrovića? Nismo ni mi, no tako je pokazivao semafor na Makismiru nakon što je Menez zabio u 43. minuti.

Mitroviću je nes(p)etni tehničar upisao pogodak koji je zapravo zabio Zlatan ibrahimović, naravno, u mrežu Dinama pa je u svijet odaslana zanimljiva fotografija koja potvrđuje da maksimirski klub ima problema i s tehnikom, a ne samo s navijačima i očajnim posjetom.

Naravno, vrlo brzo pogreška je ispravljena, u konačnici je i PSG pobijedio 2:0, no za pamćenje ostaje kiks koji će nesumnjivo izazvati nove podsmjehe.