• Zadnja izmjena 09.02.2010 10:29
  • Objavljeno 09.02.2010 u 10:00
Colton Orr i Jody Shelley

Izvor: Guliver/Getty Images / Autor: -

Na ledu NHL-a odigrano je pet utakmica. San Jose Sharksi stigli su do nove pobjede protiv Toronta Maple Leafsa, a osim po broju golova, gosti su bili uspješniji i u šakačkom obračunu
Jody Shelley vs. Colton Orr Feb

Hokejaši San Josea Sharksa stigli su do treće pobjede u nizu te su tako potvrdili da su najopasnija gostujuća družina. Ovaj put je stradao Toronto. Domaćin je poveo u 11. minuti pogotkom Tylera Bozaka, no gosti su golovima Dana Boylea (24) i Joea Pavelskog (26) preokrenuli rezultat. Phil Kessel je u posljednjoj minuti druge četvrtine izmakao pozornosti Sharksa i vratio sve na početak, a trenutak odluke dogodio se u 54. minuti, kada je Ryane Clowe završio akciju Devina Setoguchija i Roba Blakea.

Osim po broju golova, San Jose je bio bolji i u jedinoj makljaži na ledu. Jody Shelley je preciznim udarcem poslao na led Coltona Orra koji slovi za jednog od najratobornijih igrača NHL-a, a njegova 15. tučnjava ove sezone neće mu ostati u dobrom sjećanju.

Colorado Avalanche je bio bolji od St. Louis Bluesa 5:2. Nakon što je u prvih 20 minuta bilo već 2:2 (T. J. Galiardi 5, Brandon Yip 17/ Eric Brewer 4, Erik Johnson 8), domaćin je u drugoj trećini u samo sedam minuta slomio goste pogocima Chrisa Stewarta (23), Paula Stastnyja (24) i Brandona Yipa (27).

D.J. King vs. David Koci

Dvoboj će ostati upamćen i po nevjerojatno otvorenoj razmjeni udaraca D. J. Kinga i Davida Kocija (Colorado) odmah na počeku utakmice te je pravo čudo to što su oba 'boksača' ostala stajati na ledu. Od glava su više stradale šake.