NE VOLI MANUTD?

Nitko ne može vjerovati da je ugledni sudac ovako reagirao!

05.01.2014 u 20:04

Engleski sudac Mike Dean postao je predmet zgražanja na Internetu nakon svoje čudne reakcije na jednu propalu akciju Swansea Cityja

Dean je dobio priliku voditi dvoboj FA Cupa između Manchester Uniteda i Swansea Cityja, a na nogometnim blogovima već se u prvom poluvremenu pojavila video snimka njegove čudne, a možda i neprimjerene reakcije, kada je na jednu izgubljenu loptu Swanseaja govorom tijela reagirao iznimno razočarano, kao da je navijač gostiju.

Teške je reći je li ova reakcija plod čudnog spleta okolnosti ili je Deanu jednostavno pobjeglo pa je svima pokazao koga simpatizira.

U svakom slučaju, utakmica je završila pobjedom Swanseaja 2:1 golom u 90. minuti, a Manchester United od 80. minute igrao je s igračem manje, kada je Dean isključio Fabija…