Ni sjajni Cvjetićanin jr. nije mogao spriječiti poraz

• Objavljeno 04.03.2012 u 11:42
Tportal

Tportal

Izvor: tportal.hr / Autor: Tportal

Florida Gulf Coast University naziv je sveučilišta na kojem igra naš Filip Cvjetićanin. Oni su noćas igrali finale konferencijskog turnira, koji je određivao putnika na završnicu NCAA lige, zvanu March Madness, ali nisu uspjeli pobijediti

Belmont je bio bolji rezultatom 83:69 i tako se plasirao na March Madness, dok se Florida Gulf Coast može tek nadati da će dobiti pozivnicu za završni turnir lige. Cvjetićanin je bio prvo ime svoje momčadi u prvih 20 minuta igre, postigao je osam od prvih deset poena svoje ekipe te je na poluvremenu imao 13 poena na svom kontu. Prednost od 13 poena imala je i njegova ekipa, ali nisu to uspjeli sačuvati do kraja.

U drugom poluvremenu Belmont radi preokret i upisuje veliku pobjedu. Cvjetičanin u drugom poluvremenu nije uspio postići niti jedan koš te je utakmicu završio s 13 poena i pet skokova.

Filip je u sezoni odigrao sve 32 utakmice svoje ekipe te je prosječno ostvarivao 6.6 poena i 1.7 skok po utakmici.