EMOCIJE U PARIZU

Neymar se zbog Barcelone rasplakao uoči početka utakmice!

21.08.2017 u 06:41

U 3. kolu francuskog prvenstva PSG je pobijedio Toulouse s uvjerljivih 6:2, a dvoboj je obilježio Neymar koji je zabio dva gola i upisao dvije asistencije, no posebno upečatljive bile su njegove suze tijekom minute šutnje za žrtve terorističkog napada u Barceloni...

Svi koji su tvrdili da je Neymaru u životu bitan samo novac i da je Barcin izdajnik, dobro će razmisliti nakon onog što su ljubitelji nogometa imali prilike vidjeti uoči dvoboja PSG-a i Guingampa ove nedjelje.

Autor: YouTube

Naime, brazilski 25-godišnji napadač nije mogao suzdržati suze tijekom minute šutnje za žrtve terorističkog napada u Barceloni, pokazavši tako koliko mu je Katalonija ostala u srcu tijekom tri sezone koje je proveo tamo.

• +6
Neymar Izvor: Reuters / Autor: Sergio Perez

Neymar je zatim ipak uspješno ovladao svojim emocijama i odigrao još jednu veliku utakmicu. Iako je Toulouse poveo, a od 69. minute su domaći igrali bez isključenog Verrattija, PSG je stigao do uvjerljive 6:2 pobjede, u kojoj je Brazilac briljirao.

U pravoj golijadi Neymar je postigao svoj drugi i treći gol ove sezone u francuskom prvenstvu, a također je stigao do svoje druge i treće asistencije otkad je potpisao za PSG. U listu strijelaca upisali su se još i Rabiot, Cavani, Kurzawa i Pasore.

PSG ima maksimalnih devet bodova nakon tri kola, ali prate ga Monaco i St. Etienne.