TVRDOGLAV JE

Neuer će ovo prije ili kasnije skupo platiti!

23.09.2015 u 16:14

Manuel Neuer možda je trenutno najbolji golman na svijetu, no njegovi izleti u braničke vode sve su bliži velikoj blamaži...

Nakon derbija Bayerna i Wolfsburga svi pričaju o Robertu Lewandowskom i njegovih pet golova unutar devet minuta, za pobjedu 5:1 bavarskog kluba. No, tko zna kako bi se stvari odvijale da su 'vukovi' otišli na poluvrijeme s dva pogotka prednosti, a bili su jako blizu.

Naime, potkraj prvog dijela Manuel Neuer ponovo se odlučio igrati posljednjeg braniča, nešto što forsira još od Svjetskog prvenstva u Brazilu. U većini slučajeva to radi dobro, no povremeno ima i krive procjene, poput one viđene u utorak navečer.

Neuerov izlet završio je gubitkom lopte, a Josuha Guilavogui imao je priliku zabiti s pola igrališta u praznu mrežu. Na žalost Wolfsburga, pogodio je vratnicu, a u drugom poluvremenu voda je u potpunosti krenula na mlin Bayerna.

Neuer se tako još jednom izvukao sa svojim izletom u prazno, ali prije ili kasnije skupo će ga platiti...