BAHATI VELIKAN

Nervozni Valentino Rossi motorom pregazio navijačicu

13.11.2016 u 20:11

MotoGP sezona završila je utrkom u Valenciji. Južnoafrikanac Brad Binder (KTM) i Francuz Johann Zarco (Kalex) pobjedama su potvrdili naslove u klasama Moto2 i Moto3, a utrku je obilježio incident koji je izazvao Valentino Rossi

U najjačoj MotoGP klasi u utrci za Veliku nagradu Valencije slavio Španjolac Jorge Lorenzo (Yamaha) ispred sunarodnjaka Marca Marqueza (Honda), koji je već ranije osvojio svoj treći naslov svjetskog prvaka

U kategoriji Moto3 Binder je na kraju ukupno sakupio 319 bodova, čak 142 više od drugog Talijana Eneje Bastianinija (Honda), Zarco je sezonu u klasi Moto2 završio s 276 bodova, 42 ispred drugog Švicarca Thomasa Luthija (Kalex), dok je Marquez na kraju sakupio 298 bodova, odnosno 49 više od legendarnog Talijana Valentina Rossija (Yamaha) na drugom mjestu.

A baš je Valentino Rossi kreator velike sramote uoči utrke. Vozeći se kroz skupinu navijača na svom skuteru vidno nervozni Rossi je jednu navijačicu zamalo pregazio, a potom ju je hladnokrvno odgurnuo nogom!

'Daj, pazi!' zaderao se Rossi i dodao gas dok su okupljeni navijači u šoku komentirali njegovo bahato ponašanje.