I TO JE LIGA PRVAKA

Ne smetaju im ni baklje ni prekidi: Apoel u osmini finala!

23.11.2011 u 20:14

Utakmica Lige prvaka između Zenita i Apoela neće biti zapamćena po spektakularnom nogometu već zbog činjenice da su domaći navijači dva puta prekinuli utakmicu

U utakmici Zenita i Apoela, koja se igrala u St. Peterburgu, u prvom su planu cijelu utakmicu, nažalost, navijači. Naime, pristaše domaće momčadi prvi su veliki prekid zbog paljenja baklji uzrokovali u 33. minuti, nakon što je dim prekrio čitav teren. Susret je glavni sudac Felix Brych zaustavio na šest minuta, dok se dim baklji nije razišao.

Ništa bolje nije bilo ni u nastavku susreta. Zenitovi navijači u 57. minuti ponovo su uzrokovali prekid paljenjem baklji, nakon čega je njemački sudac poslao igrače u svlačionicu. Igrači Zenita u međuvremenu su otišli pred navijače da ih zamole da to više ne rade, a susret je nakon 6-7 minuta stanke ponovo nastavljen.

A da to ne bude sve pobrinuo se i gostujući igrač, kada je, pokušavajući raščistiti situaciju, loptom pogodio suca Brycha u glavu.
Utakmica je završila 0:0, što je malenom Apoelu osiguralo plasman u osminu finala Lige prvaka!