Nakon slabog prvog poluvremena u nastavku smo gledali puno bolju utakmicu. Lokomotiva je povela preko Mudražije u 61. minuti. Osijek se nije predao i stvorio je mnogo šansi, ali raspoloženi Šubarić je obranio penal i još niz šansi i sačuvao je mrežu netaknutu za veliku pobjedu Lokosa

LOKOMOTIVA: Šubarić - Bartolec, Mersinaj, Kalaica, Žilinski - Smakaj, Marić - Canjuga, Mudražija, Goričan - Šotiček

OSIJEK: Malenica - Gržan, Duarte, Bralić, Bukvić - Omerović, Prekodravac, Nejašmić, Pušić - Mierez, Almasi

Četvrtfinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Lokomotiva - Osijek 1:0 (Promašen penal Miereza, 86') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX sport
Četvrtfinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Lokomotiva - Osijek 1:0 (Mudražija, 51') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +22
Lokomotiva - Osijek (1/4 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa) Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ogromna šansa za Lokomotivu! Nakon dobre kontre Fetai je izašao sam pred golmana, ali Malenica je fenomenalno reagirao i obranio je udarac

• 90’

Fetai je ušao umjesto Mudražije

• 90’

Igrat će se još minimalno 7 minuta sudačke nadoknade

• 87’

Šubarić je obranio penal Mierezu! Drama u Kranjčevićevoj

• 83’

Penal za Osijek! Marić je igrao rukom u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 76’

Zekić radi nove zamjene, Matković i Cokaj su ušli umjesto Prekodravca i Pušića

• 75’

Još jedna fenomenalna obrana Šubarića! Prekodravac je silovito pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu, ali golman Lokomotive je fantastično reagirao

• 72’

Goričan je opalio s ruba šesnaesterca, ali Malenica je siguran

• 65’

Velika šansa za Osijek! Bralić je silovito pucao glavom nakon kornera, ali Šubarić je odlično reagirao