Odigralo se zanimljivo prvo poluvrijeme. Kamerun je ostavio bolji dojam, prijetili su iz kontre i radili su velike probleme obrani Švicarske. Početkom drugog poluvremena Švicarci su poveli preko Embola u 48. minuti. Afrička momčad je slabije igrala u nastavku i na kraju su otvorili SP minimalnim porazom

ŠVICARSKA: Sommer - Widmer, Akanji, Elvedi, Rodriguez - Freuler, Xhaka, Shaquiri, Sow - Vargas, Embolo

KAMERUN: Onana - Fai, Castelleto, N‘Koulou, Tolo - Gouet, Hongla, Anguissa, Mbeumo - Choupo-Moting, Toko Ekambi

• +11
SP Katar: Švicarska - Kamerun Izvor: EPA / Autor: ABIR SULTAN
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 84’

Akanji je dobio žuit karton

• 71’

Reagira sada i izbornik Švicarske trostrukom izmjenom. Ulaze Haris Seferović, Noah Okafor i Fabian Frei umjesto Embola, Shaqirija i Sow

• 67’

Odlična priika za Švicarsku! Vargas je naletio na povratnu loptu u šesnaestercu, ali Onana je fantastično reagirao i obranio je udarac

• 64’

Elvedi je zaradio žuti karton

• 56’

Opasna prilika pred golom Švicarske! Choupo-Moting se sjurio u šesnaesterac i pucao je iz teške pozicije, ali Sommer je siguran

• 48’

GOOOOOOL!! Švicarska je povela, Embolo je dočekao loptu u odličnoj poziciji u šesnaestercu i to je hladnokrvno pospremio za 1:0