Gledali smo veliku borbu za polufinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa! Lokomotiva je šokirala Dinama golom Goričana u 37. minuti. Modri su izjednačili preko Špikića u 54. minuti i obje momčadi su u drugom poluvremenu stvorile mnogo prilika, ali nije bilo pobjednika u 90. minut. Utakmicu je presudio Josip Drmić koji je ušao s klupe u prvom produžetku i odmah je zabio gol u 91. minuti za 2:1. Ljubičić je u 117. minuti potvrdio pobjedu za konačnih 3:1

DINAMO: Livaković - Moharrami, Šutalo, Perić, Ljubičić - Bulat, Mišić - Špikić, Baturina, Ivanušec - Petković

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, De Haas, Pivarić - Marić, Bubanja - Aliyu, Stojković, Goričan - Kačavenda

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +32
Četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa Dinamo - Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 117’

GOOOOL!! Dinamo je povećao prednost! Ivanušec je našao Ljubičića u petercu koji je pospremio loptu u mrežu za 3:1

• 116’

Dinamo i dalje prijeti! Baturina je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali Čavlina je još jednom siguran

• 108’

Menalo je pucao s distance, ali Čavlina je obranio udarac

• 106’

Počeo je drugi produžetak

• 105’

Kraj prvog produžetka

• 104’

Petković je izašao sam pred Čavlinu, ali nije najbolje pucao i obrana je očistila opasnost

• 100’

Tuci je dobio žuti karton zbog simuliranja

• 91’

GOOOOOOL!! Drmić koji je ušao u igru u prvom produžetku odmah je zabio za 2:1! Baturina je odigrao loptu u peterac gdje se napadač Dinama dobro snašao i zabio je za 2:1