• L.K.
  • Zadnja izmjena 29.11.2022 22:13
  • Objavljeno 29.11.2022 u 19:18
SAD je pobijedio Iran golom Pulišića u 38. minuti i prošli su osminu finala bez poraza u grupi. Engleska je rutinski riješila Wales golovima Rashforda (50', 68') i Fodena (51') i kao prvi u skupini su prošli u nokaut fazu

WALES:ENGLESKA 0:2 (Rashford, 50', Foden, 51')

• +20
Iran - SAD, SP u nogometu, 29.11.2022. Izvor: EPA / Autor: NEIL HALL
  • +19
Wales - Engleska, SP u nogometu, 29.11.2022. Izvor: EPA / Autor: FRIEDEMANN VOGEL

WALES : ENGLESKA:0:3 (Rashford, 50', Foden, 51', Rashford, 68')

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Utakmic će se igrati još 9 minuta

• 78’

Iran napada i traži izjednačujući pogodak

• 69’

Dobra prilika za Iran! Ezatolahi je pucao s ruba šesnesterca, ali lopta je otišla preko gola

• 48’

Sargent je izašao sam pred golmana i pucao je po golu, ali Beiranvand je siguran

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 38’

GOOOOOL!! SAD je poveo! Pulišić je naletio na loptu u petrcu i zabio je za 1:0

• 33’

Još jedna dobra prilika za SAD-a! Weah je uzeo pucao iz solidne pozicije u šesnaestercu, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola

• 29’

SAD-a dominira i opasnije je momčad! Pulišić je pucao, ali obrana je blokirala udarac