Osijek je pokazao malo više inicijative na početku utakmice, ali brzo su usporili i to je Lokomotiva kaznila golom Smakaja u 31. minuti. U nastavku u sudačkoj nadoknadi Mierez je iz penala zabio za konačnih 1:1 i spasio je Zekićevu momčad poraza

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Kalaica, Leovac - Smakaj, Marić - Šotiček, Krivak, Goričan - Čop

OSIJEK: Malenica - Gržan, Bralić, Duarte, Jurišić - Brlek, Cokaj - Bukvić, Pušić, Jugović - Mierez

24. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Osijek 1:1 (Mierez, 94') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Osijek 1:0 (Smakaj, 32') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Lokomotiva - Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Smakaj je zaradio žuti karton

• 90’

Igrat će se minimalno 5 minute sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOL!! Mierez je siguran s bijele točke i Osijek je izjednačio!

• 90’

Nakon provjere Osijek će pucati penal!

• 89’

VAR provjerava mogući penal za Osijek zbog igranja rukom u šesnaestercu

• 88’

Dobra šansa za Osijek! Mierez je pucao iskosa iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali Šubarić je odlično reagirao i odbio je loptu u korner

• 75’

Žilinski je pucao s 20-tak metara i lopta je otišla pored gola

• 65’

Prvi udarac u okvir gola za Osijek! Almasi je ispratio ubačaj, ali pucao je glavom direktno u golmana