PRIJENOS UŽIVO

[FOTO] Nevjerojatna forma Belupa! Kocijan ušao s klupe i zabio za nova tri boda, Zekićeva momčad drži drugo mjesto SuperSport HNL-a

LOKOMOTIVA
0:1
SLAVEN BELUPO
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 27.08.2022 20:53
  • Objavljeno 27.08.2022 u 17:24
Lokomotiva je kroz utakmicu imala malo više od igre. Dominirali su stvorili par prilika ali nisu uspjeli zabiti pogodak i to je Belupo kaznio u 79. minuti golom Kocijana. Zekićeva momčad se s ovom pobjedom učvrstila na drugom mjestu

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, de Haas, Mersinaj - Aliyu, Marić, Cokaj, Pivarić - Vasilj, Goričan, Kulenović

SLAVEN BELUPO: Marković - Bosec, Tepšić, Božić, Martinaga - Marina, Jambor - Crnac, Caimacov, Hoxha - Manaj

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +5
Lokomotiva - Slaven Belupo (7. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige) Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Puhovski
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ovo je moglo biti opasno! De Haas je pucao nakon kornera i Marković je odlično obranio udarac

• 90’

Igrat će se još sedam minuta sudačke nadoknade

• 79’

GOOOOOOL!! Kocijan je pospremio loptu u mrežu, Belupo vodi 1:0!

• 73’

Mersinaj je napravio prekršaj na Krstanoviću i dobio je žuti karton

• 65’

Martinaga je pucao s ruba šesnaesterca, ali Čavlina je siguran

• 58’

Božić je zaraidio žuti karton

• 57’

Iz igre za Slaven Belupo izlaze Hoxha i Crnac, a ulaze Fanimo i Žuljević

• 54’

Kulenović se dobro snašao u šesnaestercu i izborio se za udarac, ali lopta je otišla pored gola