• L.K.
  • Zadnja izmjena 27.08.2023 20:27
  • Objavljeno 27.08.2023 u 19:28
Rudeš je odlično krenuo u utakmicu, ali Istra se probudila pred kraj poluvremena i stvorila je par prilika. Domaćin je u nastavku bio opasnija momčad, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse i susret je završio bez prilika

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, Majstorović, Devetak - Ćalušić, Petrusenko, Kadušić - Lisica, Erceg, Vuk

RUDEŠ: Kralj - Mašala, Campos, Matić, Tomečak - Rešetar, Vukmanović, Pasariček - Latković, Ljubanović, Lazarov

• +12
Istra 1961 - Rudeš, SuperSport HNL, 27.8.2023. Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 83’

Matheus je pucao, ali to je bio lagan posao za Kralja

• 76’

Nova velika šansa za Istru! Erceh je prekrasnom loptom uposlio Lisicu koji je pucao s desetak metara, ali Kralj je još jednom odlično reagirao

• 72’

Lazarov je zaradio žuti karton

• 71’

Pao je ritam igre i za sada nema previše uzbuđenja

• 62’

Dvostruka promjena kod domaćina, iz igre izlaze Vuk i Kadušić, a ulaze Čuić i Matheus

• 53’

Velika šansa za Istru! Erceg se sjurio prema šesnaestercu i progirao je Vuka koji je iz dobre pozicije pucao preko gola