Lokomotiva je od početka hrabro krenula u utakmicu i to su okrunili golovima Kulenovića (26') i Bubanje (31'). U nastavku su gosti povećali svoju prednost i golovima Goričana (77') i Tucija (85') zabili za konačnih 4:0

ŠIBENIK: Rogić - Kvržić, Perić, N.Matić, Mina - Mesa, Čanadžija - Dolček, Hiroš, Arai - Čop

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, De Haas, Miličević - Bubanja, Marić - Aliyu, Stojković, Pivarić - Kulenović

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
Šibenik - Lokomotiva, 21. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 85’

GOOOOL!! Lokomotiva je deklasirala Šibenik, Tuci je zabio za 4:0

• 77’

GOOOOO!! Lokomotiva je povećala prednost! Goričan je u kontri izašao pred golmana i zabio za 3:0

• 72’

Ulaze Indrit Tuci i Jakov-Anton Vasilj, a izlaze Kulenović i Stojković

• 64’

Šibenik sve opasnij! Radonjić je spustio loptu Čopu koji s dvadeset metara puca malo pored gola

• 59’

Radonjić je zaradio žuti karton

• 52’

Šibenik napada, ali za sada ne mogu stvoriti pravu priliku, Soldo je pucao s distance, ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko preko gola