Gledali smo zanimljivo prvo poluvrijeme. Lokomotiva je hrabro krenula u utakmicu i to su okrunili golom Bubanje u 40. minuti. U nastavku Lokosi su nastavili u istom ritmu i mogli su zabiti i drugi gol ali Osijek se grčevito branio. Momčad Silvija Čabraja je upisala veliku pobjedu i tri boda

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersina, De Haas, Milićević - Marić, Bubanja - Aliyu, Stojković, Pivarić - Kulenović

OSIJEK: Malenica - Barišić, Žaper, Čeberko - Gržan, Jugović, Nejašmić, Leovac - Fiolić, Caktaš - Mierez

• +12
Supersport HNL: Lokomotiva - Osijek, 4.2.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se šest minuta nadoknade

• 88’

Nakon duge pauze Kačavena je ušao u igru umjesto Ibrahima

• 85’

U igru je ušao Jakov Antun Vasilj, a izašao je Stojković

• 79’

Kod Osijeka mjesto Čeberka ulazi Nail Omerović

• 79’

Kod Lokomotive je ušao Silvio Goričan umjesto Pivarića

• 74’

Lovrić je pao u šesnaestercu i tražio penal, ali VAR soba se nije javila i igra će se nastaviti

• 64’

Nastavljuju Lokosi s pritiskom! Aliyu je pucao iz dobre situacije, ai Malenica je siguran

• 58’

Nova velika prilika za Lokose! Stojković se sjurio s lijeve strane i odlično je pucao, ali stativa je spasila Osijek