1. ŽFL ZNS-A

Nacional prvak, Petrusu derbi protiv Dinama i drugo mjesto

20.05.2015 u 12:35

Utakmicama 15. kola ovog je ponedjeljka tavršilo premijerno izdanje 1. Županijske futsal lige ZNS-a. MNK Nacionalu II pripao je naslov, dok je u derbiju kola MNK Petrus pobjedom protiv MNK Futsal Dinama II stigao do drugog mjesta

Ovog ponedjeljak u zagrebačkoj dvorani Sutinska vrela okončano je premijerno izdanje 1. županijske futsal lige ZNS-a.

U prvoj utakmici programa momčad MNK Alumnusa II sasvim zasluženo je pobijedila MNK Podsljeme te se tako domogla trećeg mjesta. MNK Alumnus II potpuno je dominirao, no s 3, 4 polukontre Podsljemene je uspjelo izboriti nerješeni rezultat (2:2) na poluvremenu. U nastavku Alumnus II ubacuje u brzinu više te na krilima raspoloženog trojca Perić - M. Šulentić - Čekol dolazi do potrebne i zaslužene pobjede.

Druga utakmica je protekla u dominaciji pobijednika lige MNK Nacional II tako da ne čudi visoki krajnji rezultat. Svakako treba u ekipi Nacionala II istaknuti već sada iskusnog Baneka koji je u drugom dijelu natjecanja donio potrebnu kvalitetu te bio ključni igrač ove momčadi. Isto tako treba istaknuti dvojac mladića Jamičić - Klindić pred kojima je svijetla futsal budućnost.

Treća utakmica ujedno i posljednja ovosezonskog izdanja ovog natjecanja, bila je prava poslastica u kojoj se odlučivalo o drugom mjestu. Pobbjeda je osiguravala drugo mjesto, a poraz - četvrto.

Utakmica prepuna dodađanja, tempa i uzbudljivosti iako rezultat to ne otkriva a za to su 'krivci' raspoloženi golmani na obje strane. Igrač utakmice je ujedno jedini strijelac Dvornik koji je odigrao sjajno drugi dio natjecanja te tako svojoj ekipi omogućio naslov viceprvaka.

Rezultati 15 kola:

MNK Alumnus II - MNK Podsljeme 7:4 (2:2)
strijelci: 1:0 Perić (6'), 2:0 Perić (7'), 2:1 Breškić (15'), 2:2 Glibušić (19'), 3:2 Čekol (29'), 4:2 Perić (29'), 5:2 M. Šulentić (32'), 6:2 Nikolić (35'), 6:3 Glibušić (38'), 7:3 M. Šulentić (39'), 7:4 Glibušić (40')

MNK Nacional II - MNK Goli Vrh 5:1 (2:0)
strijelaci: 1:0 Jamičić (2'), 2:0 Klindić (5'), 3:0 Hučić (27'), 4:0 Klindić (31'), 4:1 Pagadur (35'), 5:1 Banek (40')

MNK Futsal Dinamo II - MNK Petrus Livaja Transporti 0:1 (0:0)

strijelci: 0:1 Dvornik (26')