PRIJE MU IH UKRAO

Muntari preduhitrio suca i Balotelliju pokazao žuti karton

06.05.2013 u 13:35

Milan je u 35. kolu talijanske lige s minimalnih 1:0 svladao Torino, a pobjednički pogodak za 'crveno-crne' zabio je u 84. minuti Mario Balotelli

Važnu pobjedu za ostanak među momčadima koje bi sljedeće sezone trebali igrati Ligu prvaka upisali su nogometaši Milana. No dugo su se mučili domaćini protiv Torina, a pobjednički gol postigli su tek u 84. minuti dvoboja. Strijelac je bio Mario Balotelli, a koliko mu je pogodak značio, pokazao je skidanjem dresa.

Međutim, budući da to spada u nesportsko ponašanje i suci takve stvari sankcioniraju žutim kartonom, i Balotellijev suigrač Ganac Sulley Muntari našalio se sa sucem. Uzeo mu je žuti karton i pokazao ga Balotelliju. Sudac Damato prvo je zavrtio prstom, ali se kasnije ipak nasmijao i Muntarija ostavio bez kazne.