Hat-trick Ronalda za veliki preokret u Torinu; City u Manchesteru razbio Schalke

ATLETICO MADRID
  • I.D.
  • Zadnja izmjena 12.03.2019 22:58
  • Objavljeno 12.03.2019 u 20:16
Večeras su se igrale nove utakmice osmine finala Lige prvaka. U Torinu smo vidjeli veliki preokret kojim je Juventus prošao u četvrtfinale, dok u Manchesteru nije bilo nikakve dvojbe...

Juventus: Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Can, Pjanić, Matuidi; Bernardeschi, Mandžukić; Ronaldo

Atletico Madrid: Oblak; Arias, Gimenez, Godin, Juanfran; Koke, Rodrigo, Saul, Lemar; Griezmann; Morata

Juventus - Atletico Madrid 3:0 (Ronaldo 27', 48', 86')

Manchester City - Schalke 04 7:0 (Aguero 35', 38', Sane 42',Sterling 57', Silva 71', Foden 78', Jesus 84')

• 90’

Kraj utakmice, Juventus je prošao dalje. Još jedan veliki preokret u osmini finala

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 86’

GOOOL! Ronaldo je zabio!

• 84’

Penal za Juventus!

• 84’

Gabriel Jesus, 7:0 za City

• 82’

Kakva prilika za Juventus! Chiellini je poslao dugo dodavanje kojim je izbacio Keana samog pred gol Atletica. No on je pucao malo pored suprotne stative

• 80’

Promjena u Juventusu. Ulazi Kean, izlazi Mandžukić

• 79’

Slobodni udarac za Atletico... Griezmann je ubacio, vratar Juventusa hvata loptu

• 78’

Phil Foden, 6:0 za City

• 74’

Ubacivanje je došlo do Mandžukića na drugoj stativi. On je već bio u padu i lopta se od njega odbila malo pored gola