JOSE U NEVOLJAMA

Mourinhu 'popustili' živci pa 'vritnjakom' udario navijača

12.01.2013 u 13:14

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Treneru madridskog Reala Joseu Mourinhu ovih dana u Madridu nije lako. Osim što je predao naslov prvaka Barceloni, na lošem je glasu zbog 'zapostavljanja' klupske legende Ikera Casillasa, a sada si je još dopustio da upadne u fizički obračun s navijačem

Prema pisanju portala El Mundo Deportivo, Jose Mourinho je tijekom poslijepodneva bio u šoping-centru s članovima obitelji, a jedan navijač želio je fotografiju s uglednim trenerom. No Jose ga je uporno odbijao, baš kao što je uporan bio i taj navijač 'jurcajući' ispred trenera i tražeći što bolji kadar na svom mobilnom aparatu.

No tada je Mourinhu 'puknuo' film i u prisutnosti svoja dva tjelohranitelja navodno je opalio navijača nogom u stražnjicu. Tek tada su reagirali zaštitari u šoping-centru i razdvojili Mourinha od navijača. S time da su tjelohranitelji uzeli mobitel te ga razbili.

Reagirali su i ljudi iz Reala koji su odmah prekvalificirali događaj - navevši da fizičkog kontakta između trenera i tog čovjeka nije bilo, tek da se dogodila intervencija tjelohranitelja koji su spriječili da se nastavi fotografiranje na koje Mourinho nije pristao.

Istinu bi trebala dati policija, jer oštećeni je navodno tražio zapisnik kako bi se mogao putem suda razračunati s Mourinhom.