SNOWBOARD

Morena Makar najbolja u Koreji

16.01.2009 u 10:29

Osim u skijanju, Hrvatska se može pohvaliti kako je uspješna i u još jednom zimskom sportu snowboardu. Morena Makar bila je najbolja na natjecanju u Koreji

Korejsko skijalište Konjiam ugostilo je održavanje FIS Asian Kupa u Halfpipe-u, a naša snowboard A-reperzentativka Morena Makar osvojila je prvo mjesto u ženskoj konkurenciji!.

'Ovo je bilo jedno od najboljih natjecanja na kojima sam ikad bila! Predobra organizacija,kraljevski tretman,sve na nivou! Pipe nije bio bas najsavršeniji pa ga je bilo dosta teško voziti i išla sam na sigurnu varijantu, i pobijedila sam! Jako sam sretna,' izjavila je Morena nakon utrke.

Morena je runove odvozila sa trikovima Fs Air, Fs 360, Cab 360 i Air to Fakie, te je osim prvog mjesta osvojila i izdašnu novčanu nagradu nešto veću od 1600 eura.
Slijedeća postaja je Svjetski Kup u Halfpipe-u , koji se održava u susjednom Japanu, na skijalištu Gujo.