ČISTA MREŽA

Moglo je sve završiti loše po Hrvatsku, Livaković dao komentar na ključnu situaciju

22.11.2023 u 08:32

Hrvatska se plasirala na svoj sedmi Euro pobjedom protiv Armenije 1:0, a svoje viđenje dao je i golman Dominik Livaković

Jedini gol dao je Ante Budimir u 43. minuti nakon ubačaja Borna Sose, ali imali su Vatreni još junaka u svojim redovima. Među njima je bio Dominik Livaković koji je u 30. minuti obranio zIcer gostima (možete to vidjeti OVDJE).

'Osjećaj je savršen, svi smo preponosni, hvala publici. Teška je bila utakmica, osjetila se ta nervoza, prošli smo, hvala Bogu. Bolja smo momčad, bilo je napeto, ali to je tako kada igraš ovakve utakmice', rekao je Livaković za Nova TV pa se dotakao ključne obrane.

'Drago mi je da sam pomogao ekipi, svi smo tu da pomognemo i to je to.'

Ciljevi na Euru?

'Idemo mi korak po korak, prvo malo proslaviti ovaj uspjeh pa ćemo vidjeti. Nećemo ništa najavljivati, cilj je proći grupu pa što bude, kao i uvijek'.'

• +41
Hrvatska - Armenija Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

Sjever gore su ispunila djeca s obzirom na kaznu UEFA-e, kakva je bila atmosfera?

'Pa bilo je super, hvala i mlađim generacijama, zaista se lijepo vratiti na Maksimir.'

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'