SVAKA ČAST

Pogledajte obranu Dominika Livakovića, čudesnom reakcijom spasio je Vatrene

21.11.2023 u 21:39

Dominik Livaković spasio je hrvatsku reprezentaciju u 30. minuti kvalifikacijske utakmice protiv Armenije

Hrvatska se mogla naći u nezgodnoj situaciji. Kod rezultata 0:0, u 30. minuti, Armenci su Vatrenima prodali kontru, a Hovhannisyan je izašao ispred Livakovića.

Bila je to mat-pozicija, zicer, a armenski nogometaš odlučio se za visoki udarac, no njegovu namjeru pročitao je hrvatski vratar te je instinktivno podigao desnu ruku i zaustavio pokušaj odnosno odbio je loptu preko grede.

Tako je osim strijelca Ante Budimira, koji je zabio gol pred kraj prvog dijela, junak bio i Livaković, a njegovu obranu pogledajte OVDJE.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'