Modrićeva asistencija za Ramosov gol i remi na Nou Campu

03.12.2016 u 15:35

• +23

Barcelona v Real Madrid

Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Prvi El Clasico igrao se ove subote na Nuo Campu, a Real, za razliku od prijašnjih sezona, došao je s velikom bodovnom prednošću. S identičnih šest bodova vratio se u Madrid jer izvukli su 'kraljevi' 1:1

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
-----------------------------------------------
BaARCELONA: Ter Stegen - Sergi Roberto, Pique, Mascherano, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
REAL MADRID: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Kovačić, Isco - Lucas, Benzema, Ronaldo
----------------------------------------
BARCELONA - REAL 1:1

90'+3 - velika prilika za Barcelonu, ali je Varen s gol crte izbio loptu
90' - GGGOOOLLL - Modrić je sjajno ubacio a Ramos glavom zabio za 1:1
89' - Ronaldov udarac glavom, ali bio je preslab pa lopta nije ni došla do gola...
82' - Iniesetina 'lopta s očima' za Messija, koji promašuje veliku prigodu za rješenje utakmice
69' - Iniesta je bio u dobroj prilici, ali izborio je korner
68' - Neymar je sjajnom fintom izbacio Carvajala ali onda je izglednu priliku jednostavno - zapucao
66' - Casemiro je ušao, Isco izašao
60' - Rakitić izlazi, Iniesta ulazi
59' - Kovačićeva asistencija za Benzemu, ali Jordi Alba izbija loptu ispred Francuza
57' - Messi pokušava pronaći Suareza od kojeg je ipak bio brži Navas.
53' - GGGOOOLLL - Barcelona je stigla do vodstva; Neymar je ubacio, Lucas i Varane pogriješili a Luis Suarez zabio za 1:0
51' - Ronaldo puca s lijeve strane, ali preko gola
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - KRAJ POLUVREMENA
41' - Benzema je ubacio, ali Pique izbija loptu i pogađa vratnicu svog gola
40' - još jedan detalj za 'oko sokolovo' , domaći traže penal a sudac je pokazao korner nakon Carvajalove intervencije
38'- Prijeti Ronaldo iz solidne pozicije, ipak, ostao je bez snage i bio je to slab udarac.
37' - prvi ozbiljniji udarac Reala; pucao je lijevom nogom, ali Ter Stegen to brani i odbija u korner. Bila je to dobra lopta Modrića u prostor.
28' - Požutio je i Neymar, zbog nepotrebnog prekršaja baš kao i u slučaju Isca kod Reala
28' - grubi start Mascherana na Ronalda
23' - odličan ubačaj Marcela, ali na njegovu žalost, lopta je preletjela sve njegove suigrače
18' - slobodni udarac za Barcu; na nekih 28 metara, Messi puca lijevom nogom, ali Navas je siguran
16' - start Modrića na Messiju sudac je ocijenio prkeršajem, iako je dojam da i nije bio
15' - igra se dobro i borbeno, a Real nije baš u podređenom položaju
10' - i Barcelona traži penal, no udarac Serija Roberta pogodio je Sergija Ramosa u prsa a ne u ruku
 5' - Barcelona polako preuzima inicijativu jer njezine su akcije dugačke a dodavanja brojna
 3' - Real je tražio penal, nakon što je Mascherano rušio Lucasa
 1' - počeo je derbi u Barceloni...

Real u derbi ulazi s ogromnih šest bodova prednosti u odnosu na Barcelonu, no igre nisu uvijek bile uvjerljive kao i rezultati