Spektakularno utakmica u Kranjčevićevoj! Prvo je Lokomotiva povela preko Krivaka u 18. minuti, ali Petković je u 40. minuti vratio Modre u utakmicu. Čop je pred sam kraj poluvremena zabio za novo vodstvo, ali opet je na scenu nastupila Dinamova devetka i ekspresno je zabila svoj drugi pogodak na utakmici za 2:2. U nastavku Jakirovićeva momčad je pritiskala, ali nije uspjela zatresti mrežu i rezultat je ostao 2:2

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Kalaica, Leovac - Smakaj, Marić - Krivak, Mudražija, Goričan - Čop

DINAMO: Zagorac - Ristovski, Živković, Perković, Ogiwara - Mišić, Sučić - Špikić, Baturina, Hoxha - Petković

22. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo 2:2 (Petković, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
22. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo 2:1 (Čop, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
Lokomotiva - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
22. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo 1:0 (Krivak, 18') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 87’

Prijeti Dinamo! Ristovski je opalio s ruba šesnaesterca i lopta je otišla preko gola

• 84’

Petković je pucao glavom, ali to je bio lagan posao za Čavlinu

• 81’

Canjuga je ušao umjesto Čopa

• 78’

Kulenović je ušao umjesto Mišića

• 72’

Nastavlja Dinamo s prilikama! Vidović je dočekao ubačaj na drugoj stativi i iz teške pozicije je pucao preko gola