SVLADAN LAZIO

Milan se polako budi, ali Pašalić nikako da zaigra

20.09.2016 u 22:45

U prvoj utakmici 5. kola talijanske Serie A nogometaši Milana kod kuće protiv Lazija stigli su do druge pobjede u nizu, rezultatom 2:0. Mario Pašalić ni ovog utorka nije odigrao svoje prve minute u dresu novog kluba...

Nakon neuvjerljivog starta sezone i poraza od Napolija te Udinesea, čini se da Milan kojeg sada vodio Vincenzo Montella polako dolazi k sebi.

Pobijedili su 'rossoneri' prošlog petka Sampdoriju u gostima, a ovog utorka uspješno su se obračunali kod kuće s Laziom. Golove u pobjedi 2:0 postigli su Bacca u 37. minuti i Niang u 74. minuti.

Nažalost, nema dobrih vijesti za našeg mladog veznjaka Marija Pašalića. Otkako je prešao iz Monaca u Milan ovog ljeta i dalje nema niti jedan nastup za novi klub. Protiv Lazija je susret započeo na klupi i nije se našao među tri Montelline zamjene.

Na ljestvici sada Milan ima samo bod manje od vodećeg Napolija, ali i utakmicu više.