Messijeva simultanka, zabio i četvrti gol

06.04.2010 u 20:43

Nakon velike igre Barcelone na Emiratesu prošlog tjedna, ali i povratka Arsenala u dvoboj, večeras nas čeka uzvrat četvrtfinala Lige prvaka. Nažalost, dvoboj će biti okrnjen jer nedostaju važni igrači, poput Ibrahimovića, Inieste, Piquea, Puyola, Fabregasa, Aršavina, Van Persieja i Gallasa. No, nadamo se da će na travnjaku Nou Campa prigodu dobiti naš Eduardo da Silva

Prvi je dvoboj ovih suparnika završio 2:2, pa se prolazu nadaju i jedni i drugi. Ipak, dojam je da je Barcelona, aktualni barnitelj naslova, bliža prolasku u polufinale.
Tekstualni prijenos pratite ovdje

87' - Messi, Messi, Messi, Messi - zabio je za 4:1
85' - Nou Campom se ori 'ole'....
82' - teško je opisati Messija, ali u svakom potezu potvrđuje svoju nadmoć nad suparnikom
73' - na ubačaj Clichyja, Bendtner je glavom pogodio vratnicu; Wenger je izvukao Rosickog a priliku je dobio, napokon, i Eduardo
69' - tralajv pokušaj Bendtera, čudi što Wenger i dalje na klupi drži Eduarda
56' - Pepe Guardiola napravio je dvije zamjene te polako 'zatvara' utakmicu to jest više ne želi toliko riskirati
50' - Barcina dominacija sve više dolazi do izražaja
46' - Messi je opet pred Almunijom, no ne stiže doći do lopte

Počelo je drugo poludvrijeme

42' - Messi je zabio i treći gol - prebacio je Almuniju za 3:1
36' - Lionel Messi igra veliku utakmicu a pogotkom za 2:1 to je i potvrdio
32' - Messi je opet u akciji, a ovog puta izbacio je Silvestrea, no pucao je kraj gola
30' - Messi je jeoš jednom oduševio; jednim je potezom na sredini terena izbacio tri protivnička igrača
21' - 1:1 Messi je kaznio grešku gostujuće obrane i preciznim udarcem pogodio gornji kut Almunijina gola
18' - 0:1 kontra Arsenala, Diaby uzeo loptu Militu, Walcott pobjegao obrani a Bendtner je uspio iz druogo pokušaja svladati Valdesa
12' - Messi  je s 18 metara izveo lijep, odmjeren udarac, ali je lopta otišla malo preko gola
10' - napadi Barcelone nisu toliko ubojiti kao u Londonu prošlog tjedna; očito je Wenger naučio lekciju
5'- domaćini su izveli dva uzastopna kornera
2'- Barcelona je krenula prema golu gostiju

Sastavi:
Barcelona: Valdes - Alves, Marquez, Milito, Abidal - Xavi, Busquets, Keita - Pedro, Messi, Krkić.
Arsenal: Almunia - Sagna, Vermaelen, Silvestre, Clichy - Denilson, Diaby, Walcott, Nasri, Rosicky - Bendtner.