ebel liga

'Medvjedi' se za doigravanje zagrijavaju - porazima

04.02.2018 u 22:31

Hokejaši Medveščaka upisali su i drugi poraz u međurundi TOP 6 klubova EBEL lige koji su izravno izborili doigravanje

Nakon što su u petak u Beču izgubili od Vienna Capitalsa (0:5), večeras su u Ledenoj dvorani Doma sportova izgubili od Black Wingsa iz Linza 2:3 (1:0, 1:2, 0:1).

'Medvjedi' su vodili 2:0, ali su ipak ispustili pobjedu. Medveščak je poveo u 4. minuti golom Sondrea Oldena, a na 2:0 je povisio Nik Simšiča u 23. minuti. Gosti su Linza su do konca druge trećine izjednačili golovima Briana Leblera (30) i Fabija Hofera (37), a pobjedu gostima donio je Joel Broda u 56. minuti.