Pratite s nama uživo susrete Lige prvaka između Atletico Madrida i Chelseaja, te Lazija i Bayerna koji počinju u 21 sat

ATLETICO MADRID - CHELSEA

ATLETICO M.: Oblak - Llorente, Savić, Felipe, Hermoso - Correa, Koke, Saul Niguez, Lemar - Felix, Suarez

CHELSEA: Mendy - Azpilicueta, Christensen, Rüdiger, Alonso - Jorginho, Kovačić, Mount, Hudson-Odoi, Giroud, Werner

• +18
Atletico M. - Chelsea Izvor: EPA / Autor: ROBERT GHEMENT

LAZIO - BAYERN

LAZIO: Reina - Patric, Acerbi, Musacchio - Lazzari, Milinković-Savić, Leiva, Alberto, Marušić; Immobile, Correa

BAYERN: Neuer - Davies, Alaba, Boateng, Süle; Muslala, Kimmich, Coman, Goretzka, Sane; Lewandowski

• 90’

Chelsea je s 0:1 pobijedio Atletico.

• 90’

Bayern je s 1:4 pobijedio Lazio u gostima.

• 72’

GOOOOLLL!!! Olivier Giroud zabija za Chelsea. Giroud je zabio golčinu škaricama, ali gol je prvotno poništen zbog zaleđa. VAR provjera je potvrdila gol.

• 68’

Atletico i Chelsea vode veliku bitku, a za sada ne izgleda kao da će neka od ekipa pokleknuti.

• 49’

Zabija sada i Lazio. Na 1:4 smanjuje Joaquin Correa.

• 47’

Počelo je drugo poluvrijeme, a Bayern je nastavio tamo gdje je stao u prvom. Na 0:4 povisuje Francesco Acerbi autogolom

• 45’

Poluvrijeme je na oba susreta. Bayern na odmor odlazi s 0:3 kod Lazija, dok je Atletico i Chelsea 0:0.

• 42’

0:3 za Bayern. Strijelac je Leroy Sane

• 24’

Bayern vodio 0:2. Zabio je Jamal Musiala

• 20’

Chelsea diktira ritam igre, a Atletico traži priliku iz brzih kontri. U 15. minuti mogli su i do gola, ali Lemar nije iskoristio ubačaj Suareza.