LIGA PRVAKA

Mandžukić započeo preokret, Ronaldov hat-trick

15.09.2015 u 19:55

Počela je nova sezona Lige prvaka. Real je bio uvjerljiv protiv Šahtara. Ronaldo je zabio hat-trick, a sudac bebek poklonio je Realu penal. Za 'kraljeve' su igrali i Modrić i Kovačić, dok je Srna bio u sasatavu Šahtara. Mario Mandžukić zabio je za Juventus

Sevilla - Borussia Mönchengladbach 3:0

90' - odlična reakcija Navasa, koji je zaustavio pokušaj gostiju ali i u četvrtoj utakmici sačuvao svoju mrežu bez gola
85' .- lijepa akcija Ronalda i Benzeme ali i odlična intervencija Pjatova
84' - GGGOOOLLL - Konopljanka je povećao prednost Seville na 3:0
82' - GGGOOOLLL - Juve je posve preokrenuo u Manchesteru, sada je strijelac Morata
81' - GGGOOOLLL - nakon Marcelovog udarca i Pjatovog odbijanca Ronaldo zabija i iz igre
78' - Mandžukić je brzo nakon gola zamijenjen, umjesto njega ušao je Dybala
70' - GGGOOOLLL - Mandžukić je napokon zabio; i to u najvažnije trenutku za Juve; sjajno ga je proigrao Pogba, Mandžo se ubacio iza leđa Mangale i sjajnom reakcijom u padu matirao Harta
66' - GGGOOOLLL - Banega je zabio s 11 m za prednost Seville 2:0
62' - GGGOOOLLL - Mitroglou je povećao prednost Benfice
62' - GGGOOOLLL - ovog puta Bebek je opravdano pokazao na bijelu točku, a precizan je po drugi put Ronaldo
61' - GGGOOOLLL - Cavani je riješio pitanje pobjednika u dvoboju PSG-a i Malmöa
59' - GGGOOOLLL - Manchester City vodi protiv Juvea; autogol Chiellinija
57' - GGGOOOLLL - potpuni preokret PSV-a - za 2:1 zabio je Narsingh
58' - i treća zamjen aReala; izašao je Ramos a ušao Nacho
55' - GGGOOOLLL - Ronaldo je zabio za 2:0
54' - Benzemin ubačaj s lijeve strane, Ronaldo puca i pogađa Srnu u leđa, a nakon sugestije četvrtog suca Bebek je pokazao na bijelu točku
51' - GGGOOOLLL - Gaitan je zabio za vodstvo Benfice
50' - Šahtar će igrati s igračem manje, sudac Bebek opravdano mu je pokazao drugi žuti odnosno crveni karton
49' - Modrić je lijepo proigrao Benzemu, ovaj pak nesebično prema Ronaldu, ali Srna je bio brži
47' - GGGOOOLLL - Sevilla vodi a zabio je Kévin Gameiro
46' - Real je u nastavak ušao s novim igračem, Pepe je ušao umjesto Varanea

45' - KRAJ PRVIH POLUVREMENA
45' - GGGOOOLLL - PSV je preko Morena izjednačio protiv Uniteda
41' - GGGOOOLLL - Depay je doveo Manchester United u vodstvo
40' - GGGOOOLLL - Draxler je zabio za vodstvo 'vukova' protiv moskovskog CSKA
35' - dobar pokušaj Modrića, ali lopta je otišla koji centimetar kraj gola
29' - Bale je morao izači zbog ozljede, a ušao je Mateo Kovačić
28' - GGGOOOLLL - velika greška Pjatova, lopta mu je ispala iz ruku a Benzema se iskupio za promašaj
25' - GGGOOOLLL - Atletico već vodi 2:0, strijelac je ponovno Griezmann a asistent Diego Godin
24' - prilika iz slobodnog udarca za City, Kolarov puca ali lopta prolazi pokraj Juveova gola
18' - GGGOOOLLL - Atletico vodi u Turskoj, zabio je Griezmann na ubačaj Juanfrana
15' - još jedna lijepa Realova akcija, ali sada je Ronaldo pokušao lijevom nogom, no promašio je loptu pa onda i gol
13' - odlična akcija Reala, ali Benzema promašuje nemoguće, sa pet, šest metara preko gola

12' - gosti su zabili gol, strijelac je bio Pogba, ali u zaleđu je ostao Morata. Španjolski je napadač svojom kretnjom utjecao na igru
12' - Bale je pucao, ali Pjatov je siguran
4' - GGGOOOLLLL - pao je i prvi gol; PSG vodi protiv Malmöa a zabio je Di Maria
3' - prilika i za Šahtar no Navas je u odličnoj formi
2' - velika prilika za City, Fernandinho je uzeo loptu Hernanesu, asistirao Sterlingu, ali njegov udarac sa deset metara zaustavlja Buffon
2' - uzbudljivo je u Madridu; Isco puca ali malo preko gola
1' - počele su utakmice