STRIJELAC ZA 1:0

Mandžukić trasirao put do pobjede nad HSV-om

23.03.2012 u 22:28

U prvom susretu 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg je pobijedio HSV 2:1, a jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić koji je postigao vodeći gol za domaćine u 46. minuti.

Marcus Berg je izjednačio praktički u idućem napadu, a pobjedu Wolfsburgu donio je u 75. minuti Marcel Schafer nakon pogreške vratara Jaroslava Drobnyja. Bio je to Mandžukićev deseti gol ove sezone u prvenstvu uz šest asistencija i uvjerljivo je najefikasniji igrač 'vukova'.

A kao najavu sjajne predstave hrvatskog reprezentativca, dana se je oglasio i trener Magath koji je nahvalio velike fizičke mogućnosti hrvatskog reprezentativca. Očito je pohvala godila našem igraču, te se treneru odužio odličnom igrom.

Za HSV je Mladen Petrić igrao cijeli susret, dok je Ivo Iličević igrao do 80. minute.