UZALUD GAŽENJE REALA

Mandžin Atletico ove je nedjelje sve upropastio!

15.02.2015 u 22:51

Samo tjedan dana nakon spektakularne pobjede protiv Real Madrida, Atletico je izgubio na gostovanju kod Celte 2:0 i polako se oprašta od obrane naslova prvaka...

Celta je stigla do još jedne impresivne pobjede. Nakon iznenađujućeg trijumfa na Camp Nouu u prvom dijelu sezone, klub iz Viga uzeo je ove nedjelje još jedan veliki skalp i to samo tjedan dana nakon što je Atletico pregazio Real u gradskom derbiju. Simeoneova momčad napravila je veliki korak unazad i sve dobro što je napravila protiv najvećeg rivala upropastila je protiv osrednje momčadi Primere.

Argentinski trener pokušao je iznenaditi domaćina s Torresom, Mandžukićem i Griezmannom od prve minute, ali nije se isplatilo. Otišao je Atletico na odmor s 0:0, a onda u 59. minuti primio gol iz kaznenog udarca zahvaljujući Nolitu. U 71. minuti Orellana je udvostručio prednost Celte i dotukao još uvijek aktualnog prvaka Španjolske.

Mario Mandžukić igrao je svih 90 minuta, no nije imao svoj dan, kao ni ostatak ekipe.

Atletico je ovim porazom ponovo pao sedam bodova iza Reala pa je učinak pobjede u derbiju anuliran. Što je najgore za crveno-bijele, sada zaostaju šest bodova i za Barcelonom pa san o obrani titule polako postaje potpuno nerealan...