OKRŠAJ SA ČEŠKOM

Malonogometaši u lovu na četvrtfinale

04.02.2012 u 22:10

Na Europskom prvenstvu u futsalu hrvatski malonogometaši igraju protiv Češke odlučujuću utakmicu za prolazak u četvrtfinale. Tekstualni prijenos pratite na tportalu

Situacija je vrlo jasna. Rumunjska je iz skupine osigurala prolaz u četvrtfinale. Ako mini 'kockasti' pobijede ili odigraju neodlučeno, osvojit će prvo mjesto u skupini, ako izgube s jednim golom razlike, idu dalje kao drugi u skupini, a u slučaju poraza od dva ili više razlike za Stankovićeve izabranike je završeno Europsko prvenstvo i dalje uz Rumunje idu Česi.

Hrvatska - Češka 5:4

40' - kraj
39' - Marinović je u kontri pogodio vratnicu, a u nastavku ga je udario češki igrač Frič koji je dobio crveni karton
38' - 5:4 - autogol Novaka
38' - 5:3 - Jukić je obranio, lopta je došla do Marinovića koji je iz daljine zatresao prazna vrata
37' - 4:3 - slobodnjak i ankon odigrane akcije Novak je precizno pogodio
37' - 3:3 - kazna je brzo stigla, strijelac je Mareš
36' - Despotoviću je Gerčak skinuo zicer
35' - 3:2 - Kopecky je opalio sa devet metara i pogodio
34' - Marinović se poigrao s tri Čeha na malom prostoru, ali je lopta prošla pored vratnice
31' - Česi i dalje nastavljaju s rizičnom igrom bez vratara, ali hrvatska obrana se dobro drži
29' - 3:1 - ukradena lopta, a Despotović je sa svoje polovice pogodio prazna češka vrata
26' - Česi kontroliraju loptu s igračem više u polju (igraju bez pravog vratara), ali smo se obranili
24' - 2:1, brzo su Česi stigli do smanjenja preko Beleja
24' - Česi su uveli igrača-golmana
23' - 2:0 - Marinović je provozao golmana i onda hladnokrvno zatresao mrežu
22' - dobra intervencija Jukića koji je zaustavio jedan udarac iz daljine
21' - počelo je drugo poluvrijeme

20' - Novak je izašao pred vratara, ali opet taj Gerčak, Česi su se brzo revanširali, ali je Rešetar iz blizine pucao pored gola
18' - Stankovićevi izabranici su jako disciplinirani u obrani, Česi nemaju previše rješenja
16' - Jelovčić je pogodio vratnicu, a malo kasnije i pucao pored gola
14' - Novak je pucao pored desne vratnice
14' - još jedna sjajna prilika za Hrvatsku, ali Suton je zapucao zicer
13' - sjajan prodor Marinovića, ali tu je vrlo dobri Gerčak
11' - Česi sada izgledaju nešto bolje
9' - 1:0 - Grcić se oslobodio čuvara, prevario i vratara, a njegov udarac je češki branič Kopecky skrenuo u mrežu
7' - izgubljena lopta, R. Mareš je izašao pred Jukića, ali je hrvatski vratar obranio zicer
7' - Marinović se oslobodio čuvara i s lijeva iskosa snažno opalio, Gerčak se nije dao iznenaditi
6' - Hrvatska je bolje ušla u utakmicu, ali nema promjene rezultata
4' - odličan prolaz Novaka i udarac, ali spreman je vratar Gerčak
3' - kontra Hrvatske, a češki vratar je pobjednik u situaciji 'jedan na jedan'
1' - počela je utakmica