Hrvatska U21 reprezentacija od 21 sat igra protiv Portugala na Euru, a izravni tekstualni prijenos možete pratiti na tportalu

PORTUGAL: Costa - Correia, Queiros, Leite, Dalot - Florentino, Ferreira, Fernandes - Trincao, Tomas, Pote

HRVATSKA: Šemper - Šverko, Erlić, Vušković, Bradarić - Bistrović, Moro, Franjić - Majer, Ivanušec, Kulenović

Nove promjene kod Hrvatske. Izašli su Franjić i Bistrović, a ušli Špikić i Žaper.

• 75’

Luka Ivanušec probao je iz slobodnjaka, ali njegov udarac je zapeo u bloku.

• 68’

Gooool!!! Portugal vodi 1:0. Fabio Viera je zabio za vodstvo nakon sjajne akcije u kojoj je ispala cijela naša obrana.

• 66’

Portugal je napravio četiri zamjene, a mijenjao je još i Bišćan. Hrvoje Babec i Petar Musa ušli su umjesto Lovre Majera i Nikole More.

• 63’

Izašao je Sandro Kulenović, a užao Darijo Vizinger. .

• 60’

Nakon sat vremena još nema promjene rezultata, a nema ni prevelikih uzbuđenja.

• 50’

Drugi dio je nastavljen tamo gdje je prvi završio. I dalje dominira Portugal, a Hrvatska čeka priliku iz kontre. Za sada nema sreće u završnici.

• 46’

Počeo je drugi dio.

• 45’

Gotovo je prvo poluvrijeme. Portugal je imao nešto bolje prilike i bio opasniji. Dobro da na odmor idemo bez primljenog gola.

• 34’

Šemper je sada spasio Hrvatsku. Dobro je pucao portugalski napadač, ali hrvatski vratar još bolje brani.