bundesliga

Majstorski dribling prethodio golu Ante Rebića o kojem će se govoriti još tjednima

06.04.2019 u 16:50

Ovog se vikenda u njemačkoj igra 28. kolo nogometne Bundeslige, a jedan od dvoboja koji je privukao veliku pozornost je i ogled Schalkea 04 i Eintrachta iz Frankfurta

Naime, obje momčadi imale su velika očekivanja od ovog dvoboja. Domaćini se bore za ostanak u prvoj ligi, dok momčad iz Frankfura lovi mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

I odlično je počelo za goste, za koje je od prve minute zaigrao i naš Ante Rebić. Hrvatski reprezentativac dobio je loptu od Filipa Kostića, te se u trku sjurio pred protivnički gol.

I kada se očekivao udarac u suprotni kut, što je pretpostavio i 22-godišnji Alexander Nübel, Rebić je loptu 'zarolao', izbacio iz ravnoteže golmana i onda protrčao pokraj njega. Pokušao je Nastasić zaustaviti našeg napadača, ali jednostavno nije stigao i bilo je to 0:1.

Bio je to deveti ovosezonski gol hrvatskog reprezentativca u dresu Eintrachta.

Ipak, vodstvo gostiju kratko je trajalo, jer već u 21. minuti Serdar je zabio za 1:1.

U nastavku je bilo svega, ali rezultat se nije mijenjao sve do devete minute sudačke nadoknade, kada je Luka Jović poentirao s bijele točke.

Dodao je sudac i desetu minutu nadoknade, ali rezultat se ipak više nije mijenjao pa se momčad iz Frankfurta kući vraća s tri boda.