Real Madrid je na Anfieldu s Liverpoolom odigrao 0:0 te potvrdio prolazak u polufinale Lige prvaka. Manchester City je slavo u gostima kod Borussije Dortmund, bilo je 2:1 za 'građane' koji tako idu u polufinale

Liverpool - Real Madrid 0:0

LIVERPOOL: Becker - Alexander-Arnold, Phillips, Kabak, Robertson - Wijnaldum, Fabinho, Milner - Salah, Firmino, Mane

REAL MADRID: Courtois - Valverde, Militao, Nacho, Mendy - Modrić, Casemiro, Kroos - Asensio, Benzema, Vinicius Jr.

• +12
FC Liverpool - Real Madrid, Liga prvaka, 14.4.2021. Izvor: EPA / Autor: Peter Powell

Borussia Dortmund - Manchester City 1:2 (Bellingham 15' / Mahrez 55' pen, Foden 75')

BORUSSIA DORTMUND: Hitz - Morey, Akanji, Hummels, Guerreiro - Bellingham, Can, Dahoud - Knauff, Haland, Reus

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Stones, Dias, Zinčenko - De Bruyne, Rodri, Gundogan - Mahrez, Silva, Foden

• +10
Borussia Dortmund - Manchester City, Liga prvaka, 14.4.2021. Izvor: EPA / Autor: FRIEDEMANN VOGEL / POOL
  • 90’

Kraj! Real Madrid je kod Liverpoola odigrao 0:0 i izborio plasman u polufinale Lige prvaka. Manchester City je slavio u gostima kod Borussije u Dortmundu 2:1 te su 'građani' u polufinalu

• 75’

GOOOOOOOOOL! Manchester City u Dortmundu vodi 2:1! Za 'građane' je zabio Foden

• 72’

Liverpool ne odustaje, prvo prijeti Firmino, a potom i Jota... No, gola nema

• 67’

Vinicius je mogao potvrditi plasman Reala u polufinale Lige prvaka. Bio je jedan na jedan s golmanom 'redsa', ali Becker brani njegov pokušaj

• 55’

GOOOOOOOL! Manchester City je izjednačio, za 1:1 iz penala zabija Mahrez

• 48’

Odmah na početku nastavka dvije prilike za Liverpool - oba je puta zaprijetio Firmino. Prvi mu je udarac Courtois obranio, a drugi je promašio cijeli gol

• 46’

Počela su druga poluvremena

• 45’

Završena su prva poluvremena. Borussija vodi 1:0 protiv Cityja, dok na utakmici Liverpoola i Reala nema golova

• 44’

Opasno je živio Real u posljednjim trenucima prvog poluvremena - prvo je pucao Salah, a nakon toga i Wijnaldum. No, oba pokušaja bila su neprecizna... Real prelako dozvoljava 'redsima' da se 'igraju' pred njegovim golom, 'kraljevi' su sada imali sreće

• 38’

Mane je zakasnio na jedan ubačaj... Za djelić sekunde... Bila je to fantastična prilika za 'redse'