Dinamo je furiozno otvorio utakmicu i zaredila su seriju prilika i stativi, sve do 35. minute kada je Ristovski zabio za 1:0. U nastavku u 59. minuti Baturina je povećao vodstvo na 2:0- Pivarić je u 65. minuti zabio za 2:1 i probudio nadu u mogući povratak, ali Modri su uspjeli sačuvati prednost i upisati bitna tri boda u borbi za naslov SuperSport HNL-a

DINAMO: Livaković - Ristovski, J. Šutalo, Perić, Ljubičić - Mišić, Ademi - Špikić, Baturina, Ivanušec - Drmić

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Salihu, De Haas, Pivarić - Marić, Smakaj - Goričan, Tuci, Stojković - Kulenović

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
Dinamo - Lokomotiva, 19. kolo, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 86’

Šotiček mijenja Pivarića

• 82’

Josip Mišić je dobio drugi žuti karton i Dinamo će igrati s igračem manje

• 72’

Krivak je zamijenio Smakaja

• 71’

Još jedna velika prilika za Lokose! Miličević je odličnom loptom našao Cipetića, koji je iz obećavajuće situacije u šesnaestercu pucao malo pokraj gola

• 65’

GOOOOL!! Lokomotiva je ekspresno odgovorila na gol Baturine! Pivarić je prekrasno iz voleja zabio gol i smanjio prednost Dinama na 2:1

• 58’

GOOOOOL!! Dinamo je povećao prednost u drugom poluvremenu! Lijepa akcija Modrih, Špikić je niskom loptu našao Baturinu koji mirno posprema loptu u mrežu za 2:0

• 48’

Dobra prilika za Lokose! Aliyu je odigrao povratnu loptu za Stojković koji je pucao iz dobre pozicije, ali Livaković je fantastično reagirao